رد کردن لینک ها

ربات اینستاگرامی چیست و چگونه کار میکند؟

ربات های اینستاگرامی و سیستم اتوماسیون اینستاگرام سرویس هایی هستن که به یک کسب و کار توانایی میدن که بتونن با افزایش فالوور کسب و کار خودشون رو قوی تر جلو ببرن. تقریبا راه های برای برندها و صاحبان کسب و کار وجود داره که بتونن افزایش لایک داشته باشن، بیشتر دیده بشن و یا جذب فالوور کنن.

اینستاگرام به همه کسب و کارها این اجازه رو میده که با ساختن پروفایل و گذاشتن هر عکسی که احساس میکنن باعث میشه مخاطب به سوی پیجشون روانه بشه کسب و کار خودشون رو بگردونن! میزان موفقیت یه کسب و کار در اینستاگرام رابطه مستقیمی با تعداد فالوورها، لایک ها و دیده شدن پست ها و استوری های پیج اون کسب و کار داره. ما در مقاله های قبلی برای شما توضیح دادیم که چطور از طریق استوری اینستاگرام افزایش بازدید داشته باشید و یا اینکه برای اینکه بتونیم مخاطب بیشتری داشته باشیم چه کارهایی تو پروفایلمون انجام بدیم. ربات اینستاگرامی هم یکی از راه های افزایش فالوور تو اینستاگرام محسوب میشه و ما تو مقاله زیر میخوای طریقه کارکرد این ربات رو بهتون توضیح بدیم.

با خوره همراه باشید.

 

چرا برندها و کمپانی ها از ربات های اینستاگرامی استفاده میکنند ؟

جواب خیلی ساده اس. از اونجایی تمام کمپانی ها و برندها در حال حاضر تو شبکه های اجتماعی فعالیت دارن، پس بازاریابی و افزایش فالوور اهمیت ویژه ای برای همه کسب و کارها داره. اکثر کاربرهایی که پیج عمومی دارن، شاید متوجه نشن که تعدادی از فالوورهاشون که پستهاشون رو لایک میکنن و کامنت میذارن در اصل از کاربرهایی هستند که در قبال این کار پول میگیرن! این کاربرها از طرف برندها استخدام شدن تا با لایک کردن و گذاشتن کامنت برای دیگران، به افزایش فالوور و جذب مخاطب برندها کمک کنن.

این کار یک تاکتیک سرکشانه بازاریابی محسوب میشه که برندها به امید اینکه محتوای صفحه هاشون بیشتر دیده بشه انجام میدن. استفاده از ربات اینستاگرامی مزایا و معایب خودش رو داره و اینکه باید از ربات استفاده کرد یا نه مساله قابل بحثی هست. اما اگر به دنبال رشد صفحه اتون هستید و از نگاه بیزینسی به این مساله نگاه کنید ربات اینستاگرامی میتونه کمک خیلی بزرگی برای رشد هر چه بیشتر کسب و کارتون باشه.

 

 

 

فالوور، فالوور میاره!

 

تا حالا شده در حال چرخ زدن توی اینستاگرام به یه پیج بر بخورید که با وجود اینکه صاحب خیلی معروفی نداره اما 20 هزار تا فالوور داره ؟ اینستاگرام به شما دروغ نمیگه، شخصی که تو پیجش هستید خیلی سرشناس نیست، اما 20 هزار فالوور داره، و عدد 20 هزار نمیتونه دروغی باشه.

این یه تاکتیک هست که کمپانی ها انجام میدن تا بتونن با نشون دادن رقم بالای فالوورهاشون مردم رو به خودشون جذب کنن. و مسیر دستیابی به این هدف فقط به کمک ربات اینستاگرامی ممکنه. این ربات ها با هدف قرار دادن یه سری پروفایل خاص و فالو و لایک کردن محتوای اونا برای برندی که توسطش به کار گرفته شدن فالوور جذب میکنن. ساز و کار این ربات ها به این صورت هست که طبق دستوری که بهشون داده میشه توی پیج های هدف شروع میکنن به لایک کردن، کامنت دادن و فالو کردن مخاطب های هدف.

گرفتن فالوور بیشتر یعنی دیده شدن بیشتر

 

ربات اینستاگرامی به شما کمک میکنه هدفمند باشید:

فرض کنید شما یه رستوران دارید و صفحه اینستاگرام رستورانتون بازخورد مورد پسندتون رو نداره. از طرفی رقبای شما دارن خیلی موفق عمل میکنن و کلی مخاطب دارن. شما میتونید با خریدن ربات اینستاگرامی و هدف قرار دادن پیج رقباتون شروع به جذب فالوور هدفمند بکنید.

یعنی با لایک کردن و فالو کردن مخاطب های پیج یک رستوران، که علاقه به غذا و رستوران گردی دارن میتونید اونها رو به پیج خودتون که یک رستوران هستش و با علاقه اونها همخونی داره راهنمایی کنید . این یه موقعیت برد-برد محسوب میشه. هم برای مخاطبی که هدفمند انتخاب شده و به علاقه اش (رستوران و غذا) رسیده و هم برای رستورانی که تونسته فالوور فعال و هدفمند برای خودش جذب کنه.

پس در نتیجه اگه به پیجمون به چشم یک کسب و کار نگاه میکنیم داشتن ربات اینستاگرامی نه تنها بد نیست، بلکه میتونه به ما کمک کنه که زودتر به هدف مورد نظرمون در جذب مخاطب برسیم. اگه نمیدونید ربات اینستاگرامی رو از کجا باید بخرید، میتونید با کلیک کردن روی این لینک به صفحه خوره برید و 5 روز به صورت رایگان از ربات ما استفاده کنید.

 

 

منبع

ربات اینستاگرامی چیست و چگونه کار میکند؟
3.9 (77.14%) 7 votes