رد کردن لینک ها

امکان استفاده از خوره در موبایل

از خوره همه جا میتوانید استفاده کنید، حتی در موبایل

با توجه به طیف گسترده ای از افراد که امروزه از موبایل برای دسترسی و استفاده از اینترنت استفاده میکنند ضرورت امکان استفاده در موبایل برای همه کسب و کار های آنلاین محسوس خواهد بود،به طوری که کسب و کار هایی که سازگاری بیشتری با اندروید و دستگاه های موبایلی داشته باشند علاوه بر اینکه رضایت خاطر مشتریان را بیشتر از گذشته بدست می آورند در روند کسب و کار خود و بازاریابی نیز موفق تر عمل خواهند کرد. در ایران به ازای هر دو نفر یک گوشی هوشمند وجود دارد و این به این معناست که حدود 40 میلیون نفر در ایران از تلفن هوشمند استفاده میکنند.

آیا خوره امکان استفاده در موبایل را دارد؟

خوره یک ربات اینستاگرامی است که بدون نیاز به دانلود قابلیت استفاده دارد. تنها کافی است که در سایت ثبت نام کنید و به داشبورد خود وارد شوید و از امکانات ربات خود استفاده کنید. لازم است بدانید که خوره اپلیکیشن موبایلی ندارد و تنها این قابلیت وجود دارد که به صورت آنلاین از آن استفاده کنید. اما این بدین معنی نیست که خوره امکان استفاده بوسیله موبایل را ندارد و حتما لازم است که به لپ تاپ یا کامپیوتر دسترسی داشته باشید. خوره دارای یک بستر ریسپانسیو و مخصوص تلفن همراه است که استفاده سهل و آسان از آن را با استفاده از تلفن همراه بر روی سایت فراهم خواهد کرد.تنها کافیست که آدرس سایت ما khoreh.com در مرورگر خود تایپ کنید و از امکانات ربات در پنل خود استفاده کنید.

مشکل یا سوالی هست؟

اگر مشکل و یا سوالی در زمینه امکان استفاده در موبایل خود و یا هر زمینه دیگری داشتید با ما تماس حاصل فرمایید.راه های تماس با ما را هم که خودتان خوب میدانید اما محض یاد آوری دوباره ذکر میکنم که پشتیبانی هفت روز هفته و بیست و چهار ساعت شبانه روز به شیوه های آنلاین،تلفنی و حضوری امکان پذیر خواهد بود.

پایدار باشید.