رد کردن لینک ها

آمار دقیق و کاربردی ربات خوره

آیا این هفته فالوورهایی که جذب کرده اید کیفیت بهتری داشته اند؟

در خوره شما با داشتن اطلاعات هر پیجی که در ربات اضافه کرده اید، می‌توانید آمار بسیار جامعی از کیفیت پست‌ها گرفته تا کیفیت جذب فالوور روزانه، هفتگی و ماهانه بدست آورید.

در خوره چه آماری نمایش داده می شود؟

ما در خوره آمار جامعی از میزان درگیری کاربران با پیج شما نمایش می‌دهیم تا شما بهتر بتوانید نیازها و علاقه‌مندی های مشتریان خود را دریابید. از میان این آمار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

آمار لایک متوسط

شما در این قسمت می‌توانید متوسط لایک پست‌هایتان را چک کنید. اما این آمار چه کاربردی دارد؟ با توجه به دیتای این نمودار می‌توانید متوجه شوید که جذب فالوورهایتان از پیج هایی که داشتید به چه صورت رشد ویا افت داشته، چرا که در صورت رشد تعداد لایک متوسط پست هایتان در بازه های 3 روزه هفتگی و… بدان معنیست که فالوورهای جذب شده مرتبط و واقعی بوده و با دوست داشتن محتوای پیج شما آنها را لایک کرده اند.

آمار تعداد فالوورها

در این قسمت با توجه به میزان افزایش و یا کاهش نسبت جذب فالوور می توانید متوجه میزان کمی افزایش فالوور خود شوید. در صورتی که ربات کار می کند و از میزان جذب فالوورها راضی نیستید با عوض کردن پیج های هدف و یا نوع هدف گذاری انتخابی اقدام به تست راه دیگری کنید. می‌توانید توضیحات این قسمت را در صفحه فالوورهای هدفمند مشاهده کنید