رد کردن لینک ها

غیرفعال کردن نوتیفیکیشن اینستاگرام برای مدت مشخص شده

اینستاگرام ویژگی جدید به ما معرفی کرده است که با آن میتوانیم نوتیفیکیشن های ارسالی برای خودمان را برای مدتی ببندیم و در آسایش به سر ببریم. این قابلیت بدون ایجاد سروصدا در آخرین آپدیت اینستاگرام به آن اضافه شده است و به کاربران قابلیت میدهد که نوتیفیکیشن های خود را برای مدت مشخصی خاموش کنند.

این قابلیت به صورت رسمی توسط اینستاگرام معرفی نشده، اما پس از اخرین آپدیت کاربران اندروید و iOs قادر به استفاده از آن هستند و به محض اینکه بفهمند چگونه میتوان اینکار را کرد استفاده از آن بسیار آسان است.

کاربران میتوانند نوتیفیکیشن های خود را برای یک ربع،‌یک ساعت، دو ساعت،‌چهار ساعت و یا 8 ساعت کامل خاموش کنند. خاموش کردن نوتیفیکیشن باعث میشود گوشی شما برای شما آلارم نفرستد اما همچنان بعد از باز کردن برنامه میتوانید نوتیفیکیشن های وارده را مشاهده کنید.

 

چگونه نوتیفیکیشن های خود را در اپلیکیشن خاموش کنیم:

 

ابتدا شما باید اپلییکیشن خود را اپدیت کنید تا مطمئن شوید امکانات جدید به برنامه شما اضافه شده است.شما میتوانید برای دانلود اپلیکیشن به گوگل پلی استور یا اپ استور مراجعه کنید و آخرین نسخه اینستاگرام را دانلود کنید. پس از آن وارد حساب کاربری خود شوید و به بخش تنظیمات بروید.

در بخش تنظیمات با انتخاب Notifications ، بخش تنظیمات نوتیفیکیشن را باز کنید.

گزینه Notification سومین گزینه از بالا میباشد.

در این بخش این امکان را خواهید داشت تا دریافت نوتیفیکیشن‌ها را به طور کلی غیر فعال کنید. علاوه بر آن  قادر هستید دریافت نوتیفیکیشن از استوری‌ها و پست‌ها و کامنت ها را مشخص کنید و حتی اعلام کنید که علاقمند به دریافت نوتیفیکیشن از طرف چه کسانی هستید یا اینکه به طور کلی از هیچکس هیچ اعلانی دریافت نکنید. .

بعد از انتخاب Pause All برنامه از شما میپرسد برای چه مدت احتیاج به بستن نوتیف های اینستاگرام دارید و شما میتوانید از بین مدت زمان های که به شما نشان داده میشود بگویید که مایل هستید برای چه مدت از طرف اینستاگرام نوتیفیکیشنی نداشته باشید.

بعد از آن گزینه Pause All آبی میشود و این به معنای آن است که نوتیفیکیشنی از طرف اینستاگرام برای مدت معین شده فرستاده نمیشود و بعد از سپری شدن مدت معین شده اینستاگرام دوباره برای شما شروع به ارسال نوتیفیکیشن میکند.

برای غیر فعال کردن این ویژگی کافیست دوباره به بخش تنظیمات بروید و گزینه Pause All  را خاموش کنید تا دوباره نوتیفیکیشن ها برای شما ارسال شود.

البته این روش تنها به صورت موقت اعلان های اینستاگرام را برای شما غیرفعال میکند و اگر میخواهید برای همیشه نوتیفیکیشن های اینستاگرام را خاموش کنید بهتر است از تنظیمات اعلان های خود گوشی استفاده کنید تا بتوانید نوتیفیکیشن هایتان را برای همیشه خاموش کنید.

 

با خوره همراه باشید.

منبع

غیرفعال کردن نوتیفیکیشن اینستاگرام برای مدت مشخص شده
3.6 (72.73%) 11 votes