رد کردن لینک ها

5 روز تست رایگان!

قابلیت های ما رو باور نمی¬کنید؟

ما برای جلب اعتماد شما تصمیم گرفتیم به مدت 5 روز تست رایگان برای هرکس که اولین با ثبت نام میکنه قرار بدیم تا خودتون بتونید قابلیت های شگفت انگیز ربات اینستاگرامی خوره رو ببینیدو پس میتونید خودتون تستش کنید. همین حالا ثبت نام کنید تا به مدت 5 روز بتونید از تمامی امکانات ربات خوره، اعم از فالو و آنفالو اتوماتیک، کامنت و لایک اتوماتیک، امکان ارسال پست زمان­بندی شده و تمام مزایای دیگه خوره بتونید استفاده کنید.

ما در خوره همواره به فکر رشد و ترقی و ایجاد تجربه ای متفاوت برای شما عزیزان هستیم، بنابراین شما برای شروع استفاده از ربات اینستاگرامی خوره نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای ندارید، میتونید 5 روز اول رو به صورت رایگان ربات مارو تست کنید تا خودتون توی این 5 روز تغییراتی که در افزایش فالوور و جذب مخاطب برای پیجتون اتفاق میافته رو زیر نظر بگیرید و ببینید که خوره میتونه توی جذب فالوور و رسیدن به اهداف کاریتون براتون معجزه کنه!

توی این 5 روز تمام امکانات خوره قابل استفاده هستند و شما میتونید  از همه امکانات باورنکردنی که خوره برای کاربران در نظر گرفته استفاده کنید. شما توی این 5 روز میتونید به صورت رایگان اکانت های مورد هدفتون رو به صورت اتوماتیک فالو و آنفالو کنید، میتونید به صورت اتوماتیک پستهاشون رو لایک کنید و براشون کامنت بذارید، و در نهایت میتونید پست های زمان بندی شده، حتی استوری زمان بندی شده برای ربات در دستور کار قرار بدید تا ربات خودش به صورت اتوماتیک براتون توی پیجتون ارسال کنه.

و تمام این قابلیت ها برای 5 روز اول به صورت رایگان در اختیارتون قرار داده میشه، تا خودتون بتونید تاثیر ربات ما رو توی پیجتون ببینید!

پس معطل نکنید!

همین حالا 5 روز تست رایگانتون رو از ما هدیه بگیرید. برای استفاده از 5 روز تست رایگان ربات اینستاگرامی خوره، کافیه رو ثبت نام کنید و بعد از اون اکانت خودتون رو به پنل مدیریتی که وبسایت خوره در اختیارتون قرار داده اضافه کنید. بعد از اون ربات رو به صورت دلخواه خودتون تنظیم کنید و شروع به کار کردن باهاش کنید.

خوره جز رضایت مشتری هاش چیزی در سر نداره، چون رضایت مشتری هست که میتونه ما رو به اوج برسونه !