رد کردن لینک ها

فالوورهای هدفمند با کسب و کار شما

هدف‌های هدفمند!

بسیاری از ربات هایی که اقدام به جذب دنبال کننده برای پیج اینستاگرامی شما میکنند این فالوور ها را از هر جایی که بتوانند بدست خواهند آورد! مهم نیست که آنها ایرانی باشند یا غیر ایرانی، واقعی یا فیک، فقط کافیست که صفحه شما را دنبال کنند تا به شما یک رضایت تقلبی هدیه دهند! پس از مدتی متوجه خواهید شد که دنبال کنندگانتان در حال ریزش است و لایک و کامنت های زیادی نیز دریافت نمیکنید و این در صورتی است که ممکن است صد ها هزار تومان برای جذب دنبال کنندگان پیجتان هزینه کرده اید!

هدف های هدفمند ربات خوره

در خوره این امکان وجود دارد که هدف های هدفمند داشته باشید و جامعه هدف مورد نظر خود را به صورت دقیق مشخص کنید. در ادامه شما تنها از میان آنها اقدام به جذب دنبال کننده خواهید کرد. اگر در اینستاگرام دارای یک پیج  لوازم آرایشی هستید جامعه هدف شما دنبال کنندگان پیج های مشابه خواهند بود چرا که آنها هستند که به چنین مواردی علاقه مندند. ما در خوره 5 هدف گذاری داریم که این امکان را به شما خواهند داد تا در وقت و هزینه ی مصرفی شما به صورت محسوسی صرفه جویی شود و از اتلاف بودجه ی تبلیغاتی شما در اینستاگرام جلوگیری شود چرا که با جذب فالوور از هر جایی نه تنها سرعت جذب فالوورتان بسیار پایین خواهد آمد (مگر اینکه فالوور فیک به شما اضافه شود) بلکه به زودی هم شاهد ریزش فالوور و یا حتی افزایش امکان بلاک شدن خود خواهید بود. در خوره کارشناسان ما به شما مشاوره های لازم را در این زمینه خواهند داد و در صورت درخواست شما با هزینه اندکی هدف گذاری های لازم را خواهند کرد. در خوره ما پنج نوع هدف گذاری داریم که در زیر به آن می پردازیم. برای دریافت مشاوره میتوانید به صورت آنلاین،تلفنی و یا حضوری اقدام بفرمایید. تیم تبلیغاتی ما آماده ارتقای سطح کسب و کار شما بوسیله ایجاد مجموعه هدف های هدفمند و دادن مشاوره در زمینه اینستاگرام خواهد بود.

با ما در تماس باشید!

5 هدف گذاری طلایی خوره

  1. فالوورها (ویا فالویینگ‌های) پیج هدف
  2. لایک کننده‌های پیج هدف
  3. کامنت گذارهای پیج هدف
  4. لوکیشن
  5. هشتگ

فالوورها (ویا فالویینگ‌های) پیج هدف:

در خوره شما می‌توانید فالوورهای پیج های هدف تان را نشانه گذاری کنید و ربات را به جان آنها بیندازید! برای مثال شما پیج ‌کیف فروشی دارید و در تهران هم مغازه دارید، پس میتوانید از فالوورهای پیج رقیبتان که در چند خیابان آن ورتر مغازه دارد استفاده کنید و فالوورهای پیجش را جذب کنید.

لایک کننده‌های پیج هدف:

همانطور که در قسمت بالا توضیح دادیم می توانید فالوورهای پیج رقیب را انتخاب کنید. اما ما یک مرحله بالاتر رفتیم و صرفا لایک کننده های پست های آن پیج را می توانید انتخاب کنید. اما چرا؟ زیرا لایک کننده های یک پیج افراد فعالتر، مرتبط تر و احتمال بسیار زیادتری واقعی تر ( و نه فیک) هستند. پس می ‌توانید افرادی را جذب کنید که بسیار به کسب و کار شما مرتبط تر هستند.

کامنت گذارهای پیج هدف:

اما ما باز بیکار نشستیم و یک مرحله نهایی هم برای هدفگذاری گذاشتیم. به جای لایک کننده‌ها نظرتان راجع به کامنت گذارها چیست؟ چرا کامنت گذارها؟ چون آنها نه تنها واقعی تر و فعالتر هستند بلکه مطمئنا به کسب و کار رقیبتان (پیج هدف) بسیار علاقه مند بوده اند که حاضر شده اند کامنت برایش بگذارند. در نتیجه به احتمال نزدیک به 100% شما را هم خواهند پسندید!

لوکیشن:

آیا فالوورهایی می‌خواهید که همشهری شما باشند؟ این کار با استفاده از روش های بالا با توجه به پیج هدف امکان پذیر است ولی ما امکان این را هم گذاشته ایم که هرکسی که عکسی از شهر مورد نظر شما هم گذاشته باشد ربات آنها را فالو کند و در نهایت جذبشان کند.

#هشتگ:

آیا می خواهید کسانی که از یک هشتگ خاص استفاده می‌کنند را فالو کنید یا عکس هایشان را لایک کنید؟ این کار به سادگی از طریق هدف گذاری هشتگ قابل انجام هست.

کدام شیوه هدف گذاری بهتر است و چرا؟

روش‌های نامناسب: ما به طور بسیار جدی پیشنهاد می‌کنیم که از دو روش هشتگ و لوکشین برای افزایش فالوور خود استفاده نکنید. اما چرا؟ در این دو روش عملا شما فقط صرفا اشخاصی را جذب خواهید کرد که 1. پروفایلشان باز باشد (چرا که شما فقط لوکیشن و هشتگ پروفایل های باز را می‌توانید ببینید) 2. بیشتر این اکانت ها بیزینسی هستند. این بدان معنیست که عملا شما دارید تمام بیزینس ها و کسب و کارها را فالو میکنید و نباید انتظار داشته باشید که افراد مرتبط با کسب و کار خودتان و عملا مشتری خاصی را جذب کنید. حتی نرخ جذب فالوور در این دو روش به مراتب پایینتر است چرا که اصولا این سبک پیج ها به شما فالو بک نخواهند داد.

روش های مناسب: اما در صورت استفاده از 3 روش اول یعنی جذب از طریق فالوورهای پیج هدف، لایک کنندگان و کامنت گذاران شما می‌توانید فالوورهای اکتیو، واقعی و مرتبط با کسب و کارتان را جذب کنید. در بین این 3 مطمئنا کامنت گذارها بهترین کیفیت را دارند اما یک نکته در رابطه با کامنت گذارها و بعد هم لایک کنندگان هست. فرض کنید صفحه های رقیبتان را که هرکدام متوسط 10 الی 20 کا فالوور دارند را به عنوان نقطه هدف انتخاب کرده اید. آیا فکر میکنید می توانید در بین تمام پست هایشان بیشتر از 100 کامنت گذار پیدا کنید؟ متاسفانه نمی توانید! در نتیجه در هنگام انتخاب لایک کنندگان و مخصوصا کامنت گذاران دقت کنید که حتما بایستی حداقل 10 پیج متوسط رو به بالا را برای خوراک یک ماه ربات به عنوان نقطه هدف انتخاب کنید.

جهت مشاوره بیشتر با مشاوران خوره تماس بگیرید!