رد کردن لینک ها

داده‌های رمزنگاری شده با SSL

گواهی امنیتی SSL چیست؟

گواهی امنیتی SSL یک نوع گواهینامه امنیتی است که از طرف کمپانی های مسئول گواهینامه های اینترنتی به کسب و کار های مجاز داده میشود و امنیت تبادل اطلاعات مالی اعتباری در آن سایت ها را تضمین میکند.به اصطلاح این کمپانی ها را کمپانیca مینامند. اغلب درگاه های بانکی به جای استفاده از پروتکل http از پروتکل SSL استفاده میکنند که دارای امنیت بالاتری است و سبب میشود که مشتریان اعتماد بیشتری به انجام امن تراکنش های مالی خود در فضای مجازی داشته باشند.

گواهی امنیتی SSL چه میکند؟

زمانی که اطلاعات میان مشتری(clinet) و کامپیوتر فروشنده(server) در حال رد بدل شدن هستند در این میان ممکن است کسی اقدام به ربودن اطلاعات ورودی شما بکند و برای شما دردسر ایجاد کند.در اینجا پروتکل SSL به کار می آید و اطلاعات را رمز گذاری میکند تا عملا اطلاعات ورودی برای شخص ثالث غیر قابل استفاده شوند.گواهینامه های SSL تنها دوسال اعتبار دارند و بعد از آن صاحب وبسایت باید آن را تمدید کند چرا که در این زمان ارتقا های امنیتی زیادی بر روی این پروتکل انجام خواهد شد.در بروز رسانی های جدید گوگل به اینگونه از رمز گذاری ها اهمیت زیادی داده میشود و سایت هایی که از گواهینامه SSL استفاده نمیکنند تا را به عنوان وبسایت ناامن برای مشتری نشانک گذاری میکند تا مشتری حواسش به خودش باشد! تمام کاربرانی که با مفاهیم وب آشنا هستند میدانند که وارد کردن اطلاعات اعتباری در یک سایت http دل شیر میخواهد و مغز تهی!

وبسایت خوره گواهینامه SSL دارد!

حتما از نماد الکترونیکی ما خبر دارید که شما را از بابت عدم کلاه برداری اینترنتی توسط فروشنده مطمئن میسازد،اما ما فقط به همین به تنهایی اکتفا نکردیم! بلکه با گرفتن گواهینامه SSL شما را از شر هکر ها نیز در امان خواهیم داشت. بنابراین دیگر اصلا جای نگرانی از بابت خرید از وبسایت ما و استفاده از ربات های اینستاگرامی پر طرفدار باقی نمیماند. همین حالا اقدام به خرید یک ربات کنید تا از کارکرد های بسیاری که دارد شگفت زده شوید! پشتیبانی همیشگی،امنیت همیشگی و کاربرد بالا همه و همه از چیز هایی هستند که هر کسی عاشقش خواهد شد.