رد کردن لینک ها

ارسال پست های زمان بندی شده را به ما بسپارید

خوره پستهایتان را برایتان ارسال میکند

حوصله و وقت این را ندارید که به صورت همیشگی و در همه ساعات روز در اینستاگرام فعالیت کنید و برای صفحه خود پست بگذارید و در عین حال هم نمیخواهید که ریزش فالوور داشته باشید؟در اینجا دو راه پیش روی شما قرار دارد.یکی اینکه بعضی روزهایی که وقت زیاد دارید یکدفعه ای و رگباری چند پست بگذارید. اما این روش صورت مناسبی ندارد چرا که فعالیت در اینستاگرام باید به صورت منظم و پیوسته صورت پذیرد و افراد بسیاری هستند که به این شیوه فعالیت میکنند ،قطعا مخاطبان اینگونه از صفحات را ترجیح خواهند داد و تمایلی به دنبال کردن یک صفحه ی غیر فعال که هر از چندگاهی چند پست میگذارد را نخواهند داشت. پس بهتر است که از شیوه ی مناسب تری برای حل این مشکل استفاده کنید.

خوره با شما خواهد بود!

یکی از قابلیت های ربات خوره ارسال پست های زمان بندی شده به صفحه اینستاگرامی شماست.  وبلاگ نویس ها و مدیران سایت ها سال هاست که از اینگونه قابلیت ها در سایت ها و وبلاگ های خود استفاده میکنند.آنها هر زمان که وقت کافی داشتند در زمان و مکان مناسب مطالب خود را مینویسند و بعد در زمان تعیین شده با مخاطبان خود به اشتراک میگذارند.اینستاگرام این قابلیت را به صورت پیش فرض ندارد اما ربات خوره ارسال پست های زمان بندی شده را برای شما انجام خواهد داد.تنها کافیست که مطالب خود را از قبل تهیه کنید و در صف انتظار ارسال ربات خوره قرار دهید در اینصورت پست های شما به صورت برنامه ریزی شده به صفحه اینستاگرامی شما ارسال خواهد شد.

ارسال در بهترین زمان ممکن

ممکن است شما نیز از این موضوع اطلاع داشته باشید که برخی از زمان ها در اینستاگرام برای آپلود پست در اولویت قرار دارند و اگر شما در آن ساعات پست خود را قرار دهید قادر خواهید بود که با طیف بیشتری از مخاطبان ارتباط برقرار کنید.بر طبق آمار هایی که در این زمینه بدست آمده است بهترین زمان برای ارسال پست در اینستاگرام روز های وسط هفته در بین ساعات سه تا چهار بعد از ظهر است.البته نکات بیشتری نیز در این باره وجود دارد که در این پست نمیگنجد اما مراد این است که تنها شما از اهمیت ارسال پست در زمان های خاص مطلع باشید. با استفاده از ربات خوره میتوانید از قابلیت ارسال پست های زمان بندی شده به صفحه اینستاگرامی خود لذت ببرید.