رد کردن لینک ها

پست های زمان بندی شده

دوست دارید وقتی مشغول کار خودتان هستید ربات خوره به جای شما پست بذارد؟

حوصله و وقت این را ندارید که به صورت همیشگی و در همه ساعات روز در اینستاگرام فعالیت کنید و برای صفحه خود پست بگذارید و در عین حال هم نمیخواهید که ریزش فالوور داشته باشید؟در اینجا دو راه پیش روی شما قرار دارد. یکی اینکه بعضی روزهایی که وقت زیاد دارید یکدفعه ای و رگباری چند پست بگذارید. اما این روش صورت مناسبی ندارد چرا که فعالیت در اینستاگرام باید به صورت منظم و پیوسته صورت پذیرد و افرادی که به این شکل فعالیت می کنند قطعا مخاطبان خود را از دست خواهند داد چراکه در یک روز چند پست میبینند و در روزهای بعدی هیچ! پس بهتر است که از شیوه ی مناسب تری برای حل این مشکل استفاده کنید.

خوره با شما خواهد بود!

 یکی از قابلیت های ربات خوره ارسال پست های زمان بندی شده به صفحه اینستاگرامی شماست.  وبلاگ نویس ها و مدیران سایت ها سال هاست که از اینگونه قابلیت ها در سایت ها و وبلاگ های خود استفاده میکنند. آنها هر زمان که وقت کافی داشتند در زمان و مکان مناسب مطالب خود را مینویسند و بعد در زمان تعیین شده با مخاطبان خود به اشتراک میگذارند. اینستاگرام این قابلیت را به صورت پیش فرض ندارد اما ربات خوره ارسال پست های زمان بندی شده را برای شما انجام خواهد داد. تنها کافیست که مطالب خود را از قبل تهیه کنید و در صف انتظار ارسال ربات خوره قرار دهید در اینصورت پست های شما به صورت برنامه ریزی شده به صفحه اینستاگرامی شما ارسال خواهد شد.

ارسال در بهترین زمان ممکن

ممکن است شما نیز از این موضوع اطلاع داشته باشید که برخی از زمان ها در اینستاگرام برای آپلود پست در اولویت قرار دارند و اگر شما در آن ساعات پست خود را قرار دهید قادر خواهید بود که با طیف بیشتری از مخاطبان ارتباط برقرار کنید. بر طبق آمار هایی که در این زمینه بدست آمده است بهترین زمان برای ارسال پست در اینستاگرام روز های وسط هفته در بین ساعات 10 الی 12 شب است. البته نکات بیشتری نیز در این باره وجود دارد که در این پست به تفصیل در مورد آن توضیح داده شده است، اما در اینجا مراد این است که تنها شما از اهمیت ارسال پست در زمان های خاص مطلع باشید. با استفاده از ربات خوره میتوانید از قابلیت ارسال پست های زمان بندی شده به صفحه اینستاگرامی خود لذت ببرید.