رد کردن لینک ها

ربات اینستاگرامی : بررسی مزایا

ربات اینستاگرامی به شما توانایی این رو میده که کارهایی مثل فالو و  آنفالو رو به صورت اتوماتیک بدون نیاز به دسترسی به اینترنت انجام بدید. اگر میخواهید افزایش فالوور داشته باشید، احتیاج دارید که با مخاطب خودتون درگیر بشید، براشون کامنت بذارید، پستهاشون رو لایک کنید و پیج­های دیگران رو فالو کنید، با اینکه اینکار مفرح و ساده هستش اما شما نمیتونید هر روز هفته و هر ساعت اینکار رو انجام بدید!

اینجاست که ربات اینستاگرامی وارد کار میشه، ربات افزایش فالوور یا ربات افزایش لایک کاری میکنه که شما با خیال راحت به کارهای دیگه­اتون برسید و در همون حین تمام کارها از جمله لایک کردن، کامنت دادن و فالو کردن رو به صورت اتوماتیک براتون انجام بده.

به صورت خلاصه کار ربات اینستاگرامی کمک کردن شما برای ساختن برندتون هستش.

البته که این ربات­ها با تمام نکات مثبتشون بی اشکال هم نیستن…. چونکه رباتن! و فقط کاری که بهشون گفته شده رو انجام میدن.

 

در مقاله زیر سعی میکنیم نکات مثبت ربات اینستاگرامی رو بررسی کنیم.

 

چرا ربات اینستاگرامی خوب است؟

اتوماسیون کردن کارها یه خلاقیت هست. این روزها همه شما دوست دارید کارهاتون به صورت اتوماتیک و خود به خود انجام بشن. ای میلهاتون خود به خود جواب داده شن، قبض ها و اجاره ها به صورت اتوماتیک از حسابتون کسر بشه و …. پس با این احتساب طبیعیه که بخواید اینستاگرامتون هم به صورت اتوماتیک اداره بشه. همچنین منطقیه که ربات اینستاگرامی افزایش فالوور کار مارو توی تبلیغ برندمون آسون تر میکنه، پس بیاید در ادامه ببینیم چرا ربات­های اینستاگرامی خوب هستن؟

  • ربات سریع، به صرفه و تاثیرگذار هست:

زمان طلاست!

هرچقد هم لازم و ضروری باشه که شما به صورت روزانه با فالوور ها و مخاطبای توی اینستاگرام در ارتباط باشید، این مساله امکان­پذیر نیست، شما نمیتونید 24 ساعت هر 7 روز هفته رو توی اینستاگرام باشید چون همه ما خارج از دنیای مجازی زندگی داریم. ربات اینستاگرامی به شما فرصت این رو میده که 24/7 در حال لایک کردن و فالو کردن پیج های مورد نظرتون برای افزایش فالوور باشید. خودتون چرتکه بندازید! با کمترین زحمت و تلاشی همه اینکار ها رو گردن ربات میندازید. فوق العاده اس، نه ؟

 

  • ربات فالوورهاتون رو افزایش میده:

ربات های اینستاگرامی قابلیت این رو دارن که توی فیدتون بچرخن و به صورت اتوماتیک پیج های مد نظرتون رو فالو کنن. همچنین این ربات ها قابلیت اینو دارن که کسایی که فالوتون کردن رو فالوبک کنن.

با این روش شما میتونید سطح دسترسیتون رو به مخاطب برای کسب و کارتون افزایش بدید.

روزهایی که شما برای افزایش فالوور احتیاج به اسکرول کردن تو پروفایلهای مختلف داشتید تا مشتری مناسب رو پیدا کنید گذشته. در عوض این کار، ربات میتونه توی پروفایل های مختلف بگرده، اشخاصی که پتانسیل مشتری شدن براتون داره رو فالو کنه، براشون کامنت بذاره و اونا رو جذب پیج شما کنه

 

 

  • ربات با فالوورهاتون ارتباط برقرار میکنه:

همونطور که بالاتر گفتیم ایجاد ارتباط با مخاطب پروسه ای وقت گیر محسوب میشه.

مساله خوب در رابطه با ربات اینستاگرامی این هست که اونا میتونن اینکار رو براتون انجام بدن. اونها میتونن پست ها رو به صورت اتوماتیک لایک کنن و براشون کامنت بذارن. بزرگترین ایراد ربات اینستاگرامی اینجاست که کامنت هایی که ربات برای فالوورها میذاره ارگانیک و واقعی نیستن، اما شما میتونید با فکر کردن و ایجاد کامنت های مناسب برای قالب این ایراد رو دور بزنید و جلوی پیش اومدن مشکل رو بگیرید .

 

 

در نهایت باید گفت داشتن ربات اینستاگرامی برای پیج های بیزینسی تقریبا ضروری و لازم هست چون میتونه برای افزایش فالوور و ساده سازی روند فالو کردن پیج های مورد هدف بهتون کمک شایانی رو بکنه. خبر خوب این هست که تیم خوره ربات اینستاگرامی مخصوص خودش را ساخته و برای کاربراش  روز مهلت تست رایگان گذاشته تا قابلیت ها و ابزارهای ربات رو تست کنن.  شما میتونید از اینجا ثبت نام کنید و ربات خودتون رو بگیرید. 😊

 

منبع

ربات اینستاگرامی : بررسی مزایا
3.9 (77.14%) 7 votes