رد کردن لینک ها

خوره نیاز به دانلود ندارد

خوره، ربات تحت وب

بسیاری از نرم افزار ها و خدماتی که برای تلفن همراه عرضه میشوند نیاز به دانلود و ذخیره سازی در تلفن همراه دارد. اما استفاده از این روش مشکلاتی را نیز در پی دارد.این مشکلات میتوانند شامل از دست رفتن نرم افزار و اطلاعات وارد شده در آن و حجمی است که در تلفن همراه شما اشغال میکنند. امروزه معمولا افراد از نرم افزار های زیادی در تلفن همراه خود بهره میبرند و البته که اکثر آنها از نداشتن حجم کافی شکایت میکنند.

هرچند که اینها مشکلاتی نیستند که خیلی جدی و لا ینحل باشند و با پرداخت پول برای خرید یک کارت حل sd حل خواهد شد،اما خوره از پیش آمدن چنین مشکلات احتمالی ای نیز جلوگیری خواهد کرد چرا که استفاده از خوره بدون نیاز به دانلود است و این کار به صورت کاملا آنلاین  و بدون نیاز به دانلود امکان پذیر خواهد بود. تنها کافیست هر گاه که تمایل داشتید که به کنترل پنل خود در سایت خوره مراجعه کنید و پس از ورود از امکانات ربات خوره بهره مند شوید.

هر اطلاعاتی که در مورد ربات خود وارد کنید در سرور سایت ذخیره خواهد شد و از بابت از دست رفتن اطلاعات ورودی خود نیز نگرانی ای نخواهید داشت.

استفاده از رباتی که بدون نیاز به دانلود است چگونه خواهد بود؟

1-ابتدا لازم است که یوزر نیم پسوورد را از ما دریافت کنید سپس از بخش ورود به داشبورد ربات با استفاده از یوزرنیم و پسوورد داده شده ورود پیدا کنید.

2-بعد از اینکه به ربات خود ورود پیدا کردید لازم است که اکانت اینستاگرام خود را وارد کنید تا ربات پیج شما را شناسایی کند و از این به بعد اقدامات خود را بر روی آن پیاده کند.

3-بعد از این مرحله میتوانید تنظیمات متعددی را بر روی ربات خود پیاده کنید که شرح آن در مقاله های سایت داده شده است.این امکانات شامل ارسال دایرکت،کامنت اتوماتیک،ارسال زمان بندی شده پست و …خواهد بود.

4-کار تمام است!تنها کافیست که پیگیر روند افزایش فالوور های خود باشید و از مشاوره های ما در کسب و کار خود بهره ببرید.

پایدار باشید.