رد کردن لینک ها

با استفاده از ربات های دیگر بلاک شدید؟ در خوره تجربه ای متفاوت داشته باشید.

بلاک شدن در اینستاگرام

با استفاده از بیشتر ربات های این روزهای اینستاگرام شما دچار بلاک شدن در اکانتتان می‌شوید. شاید فکر کنید چیز مهمی نیست و بعد از چند روز مجدد می‌توانید فعالیت‌های اکانتتان را مجددا شروع کنید و ربات هم فعال کنید. اما نکته اینجاست بعد از 3 بار بلاک شدن حساسیت روی اکانت شما به قدری بالا خواهد رفت که نه تنها نمی توانید از ربات برای مدت مدیدی استفاده کنید بلکه حتی احتمال پاک شدن اکانتتان به دلیل فعالیت‌های غیر مجاز (با توجه به تعریف اینستاگرام) نیز بسیار بالا خواهد رفت. اما …

بلاک شدن در اینستاگرام یعنی چه؟

در اینستاگرام در صورتی که شما بیشتر از تعداد مجاز در ساعت و روز فعالیت کنید بلاک می‌شوید! اما این بدان معنی نیست که در صورت لایک کردن دوستانتان و یا کامنت گذاشتن زیر پست های آنها بلاک می شوید. در اینستاگرام محدودیت های بسیار زیاد و پیچیده ای وجود دارد تا فضا را تا جایی که می‌تواند برای تبلیغات از نوع رباتی و یا فالوور فیکی کم کند. برای مثال شما در صورتی که پیج تازه درست شده ای دارید نمی‌ توانید بیشتر از ساعتی 15 کامنت و در مجموع 24 ساعت بیشتر از 100 کامنت بگذارید. این یعنی اینکه بعد از این تعداد کامنت گذاشتن اینستاگرام به شما اخطار می‌دهد که احساس می‌کنیم شما در حال اسپم کردن هستید و فعالیت شما به طور اتوماتیک متوقف خواهد شد. در این صورت شما به طور خیلی ساده ای بلاک کامنت شده اید. 

چکار کنیم که در اینستاگرام بلاک نشویم؟

اما نکته اینجاست که اینستاگرام با توجه به تحلیل و آنالیز روزانه میلیاردها کاربر خود به این راحتی ها جلوی فعالیت سالم شما را نخواهد گرفت اگر واقعا کار غیر مشکوکی نکنید. و البته در صورتی که این اتفاق بیوفتد بعد از مدت کوتاهی (برای بار اول 3 روز) اکانت شما به حالت اولیه خود (البته با یک کارت زرد!) بازخواهد گشت. 

ولی حالا با این تفاصیر از ربات استفاده نکنیم؟

در بیشتر ربات های اینستاگرامی متاسفانه صرفا عملیات ها بر اساس یک الگورتیم ساده نوشته شده که باعث می شود اکانت‌های استفاده کنندگان به سرعت بلاک شوند و اخطار بگیرند. این قضیه مخصوصا وقتی مهم می‌شود که شما چندین بار بلاک می‌شوید و پیج عزیزتان در معرض پاک شدن برای همیشه قرار میگیرد!!

بلاک شدن در خوره؟ هرگز!

اما ما در خوره با ساعت ها تفکر و نوشتن هزاران خط کد پیشرفته توانستیم الگورتیم های اینستاگرام را دور بزنیم و تعریف جدیدی از ربات اینستاگرام را به مشتریان خود ارائه کنیم. به دلایل امنیتی از گفتن اینکه الگورتیم ما چه شکلی کار می‌کند خودداری می کنیم ولی چرا همین حالا از تست رایگان 5 روزه ما استفاده نکنید و صحبت های ما را به عینه مشاهده نکنید؟