رد کردن لینک ها

اینستاگرام به شما اجازه تماشای گروهی خواهد داد

فیس بوک در جولای گذشته قابلیت جدیدی به نام Watch Party  را معرفی کرد که به کاربران اجازه میداد با  یکدیگر ویدیویی را دیده و بررسی کنند. مدتی بعد اخباری مبنی بر اینکه این قابلیت ها در حال تست کردن بر روی مسنجر فیس بوک هستند منتشر شد و حالا به نظر میرسد احتمالا به زودی اینستاگرام هم به این قابلیت مجهز شود.

یکی از وظایف اصلی شبکه های اجتماعی نزدیک کردن افراد به هم علی رغم فاصله مکانی بین آن هاست؛ یا حداقل قرار بود اینطور باشد. یکی از روش های کارامد برای اینکار گرد آوردن کاربران حول علایق و محتواهای مشترک است و ظاهرا اینستاگرام قصد دارد از ویدیوها برای پیاده سازی این روش استفاده کند.

یکی از کاربران توییتر به نام وانگ با مهندسی معکوس کدهای موجود در سورس اینستاگرام متوجه شده که برنامه نویس های این اپلیکیشن در حال کار کردن به روی قابلیت گروهی دیدن ویدیوهای به اشتراک گذاشته شده در اینستاگرام هستند. وانگ مدعی شده که این قابلیت قرار است در دایرکت ها، تماس های ویدئویی به کار گرفته شود و اسکرین شات هایی در توییتر خود به اشتراک گذاشته است که در آن قابلیت گروهی دیدن ویدیوهایش را میتوان مشاهده کرد.

در نسخه دسکتاپ Watch Party کامنت های کاربران در سمت راست صفحه و در نسخه موبایل زیر ویدیو نمایش داده می شد. با توجه به نحوه نمایش کامنت ها در لایو اینستاگرام احتمالا در Co-Watching هم شاهد رویکردی مشابه خواهیم بود.

این خبر هنوز از طرف اینستاگرام تایید نشده و از آنجایی که هنوز بیانیه ای در این مورد منتشر نشده نمیتوان مطمئن بود که ایا این خبر صحت دارد یا خیر. اما با معرفی کردن این قابلیت اینستاگرام قطعا کاربران را بیشتر در فضای اپلیکیشن درگیر خواهد نگاه داشت .

 

 

منبع

اینستاگرام به شما اجازه تماشای گروهی خواهد داد
3.6 (72.5%) 8 votes