رد کردن لینک ها

با خوره به صورت اتوماتیک آنفالو کنید

خوره برایتان به صورت اتوماتیک آنفالو میکند

از قابلیت های ربات اینستاگرامی خوره آنفالو اتوماتیک است. همانطور که مطلعید یکی از راه های جذب دنبال کننده برای صفحه اینستاگرامیتان تبادل فالو است یعنی اینکه شما یک نفر را دنبال میکنید و متقابلا از او نیز همین انتظار را دارید.اما چه میشود اگر یک نفر را که دنبال کرده اید و او نیز شما را دنبال کرده است پس از مدتی از دنبال کردن شما دست بکشد و شما را آنفالو کند؟

در اینصورت دیگر شما با او رابطه ای نخواهید داشت و نیازی ندارید که همچنان او را دنبال کنید چرا که در اینصورت تنها یک رابطه یک طرفه بدون منفعت را خواهید داشت.در اینصورت بهتر است که طرف مقابلتان را آنفالو کنید تا حساب کار دستش بیاید! انجام اینکار به صورت دستی آنهم در میان صد ها و هزاران دنبال کننده ای که دارید اصلا آسان نیست و حتی غیر ممکن است اما با استفاده از ربات خوره اینکار برای شما به آسانی ممکن خواهد بود.

مزیت قابلیت آنفالو اتوماتیک چیست؟

حتما شما هم با صفحه های بسیاری در اینستاگرام برخورد داشته اید که جمله آنفالو=آنفالو در بالای پیج نوشته شده است. در حقیقت آنها از اینگونه ربات های اینستاگرامی استفاده میکنند و اینکار برای آنها توسط ربات انجام میگیرد.چرا شما نیز از این روش استفاده نمیکنید؟با استفاده از این روش افراد بسیاری که به دنبال جذب دنبال کننده هستند به محض دیدن این جمله صفحه شما را دنبال خواهند کرد و ربات نیز متقابلا آنها را دنبال میکند. با استفاده از این روش میتوانید دنبال کننده های بسیاری را به صفحه خود بکشانید و در نهایت یک صفجه پر فالوور داشته باشید.

هرکسی به یک خوره نیاز دارد!

قطعا هر کسی که قصد دارد که در فضای اینستاگرام به صورت حرفه ای فعالیت کند از داشتن یک ربات قدرتمند،ایمن و سریع همچون خوره بی نیاز نخواهد بود.چرا شما نیز یک خوره برای خود نمیگیرید؟ اگر سوال یا مشکلی در استفاده از ربات خوره و این قابلیت آن داشتید کارشناسان ما هفت روز هفته و بیست و چهار ساعت روز در خدمت شما خواهند بود.