رد کردن لینک ها

اتوماسیون سیستم فالو در خوره

چرا فالو اتوماتیک؟

احتمالا شما هم پیج هایی با عنوان(مجهز به آنفالو یاب)برخورد داشته اید و برایتان این سوال ایجاد شده است که این یعنی چه؟در واقع در اینستاگرام نوعی بده بستان میان کاربران فضای مجازی وجود دارد. فالو=فالو و در مقابل آنفالو=آنفالو، گویی که نوعی بی انصافی است که کسی را که فالو کرده ایم فالویمان نکند!

بسیاری از کسانی که در فضای مجازی اینستاگرام فعالیت میکنند از این بده بستان ها استفاده میکنند به صورت منظم به دنبال کردن پیج های مختلف خصوصی و یا عمومی میپردازند.در حقیقت این روش بی تاثیر هم نیست و بسیاری از دنبال کنند های شما از این طریق جذب صفحه اینستاگرامی شما خواهند شد.اما خوب این کار در عین سودمند بودن خسته کننده هم هست!چه کسی حوصله دارد صد ها و هزاران پیج را با طی زمان و گشت و گذار بسیار دنبال کند تا دنبالش کنند؟ شاید اینکار در مقیاس کوچک امکان پذیر باشد اما در مقیاس بزرگ؟شک دارم که امکان پذیر باشد!پس چاره کار چیست؟

چاره کار خوره است!

در خوره ربات اینستاگرامی ما فالو اتوماتیک را با سرعت بالایی نسبت به روش های سنتی برای شما انجام خواهد شد.فالو اتوماتیک پیج ها با سرعت بالا و جذب فالوور با سرعت بیشتر! شگفت انگیز است! از قابلیت هایی که ربات اینستاگرامی ما دارد دنبال کردن اتوماتیک است که جامعه هدف شما را به صورت اتوماتیک دنبال خواهد کرد و پیج شما را به جمع کثیری معرفی میکند.این قابلیت به صورت طبیعی سبب میشود که پیج شما مخاطبان و دنبال کنندگان واقعی فضای مجازی کسب کند و دیگر نگران داشتن دنبال کنندگان فیک نباشید.

ربات به چه نحوی مخاطبان را فالو اتوماتیک میکند؟

در این روش شما به ربات یک پیج معرفی خواهید و کرد و ربات دنبال کنندگان آن پیج را دنبال خواهد کرد. حتما میدانید که اگر این کار با سرعت خیلی بالا انجام شود احتمال بلاک کردن پیج شما توسط اینستاگرام به دلیل تقلب وجود دارد اما نگران نباشید! ربات ما با مشابه های خود متفاوت است و این کار را آهسته و پیوسته انجام میدهد در نتیجه امکان بلاک شدن پیج شما هیچ است.