رد کردن لینک ها

دایرکت اتوماتیک با ربات خوره

چرا دایرکت اتوماتیک؟

همانطور که مطلع هستید از راه های جذب فالوور به صفحه اینستاگرامی خود برقراری یک رابطه با آنها از طریق دایرکت و کامنت است.دایرکت و کامنت را میتوان دستی یا اتوماتیک انجام داد اما قطعا انجام این امور به صورت اتوماتیک برای شما مزایای بسیاری از قبیل صرفه جویی در وقت و ایجاد ارتباط با طیف گسترده ای از جامعه هدف را به دنبال خواهد داشت.

در مراحلی که برای داشتن یک پیج اینستاگرامی پر فالوور میگذرانید دو بخش از اهمیت ویژه ای برخوردار خواهد بود.یکی جذب فالوور و دیگری نگه داشتن فالوور ها در صفحه اینستاگرامیتان از طریق ایجاد یک ارتباط مستمر با آنها.با این روش دنبال کننده ها احساس نزدیکی بیشتری با شما خواهند کرد و از شما حمایت بیشتری به عمل خواهند آورد.

خوره چه کمکی خواهد کرد؟

یکی از قابلیت های ربات اینستاگرامی ما ارسال دایرکت اتوماتیک به کسانی است که ار طریق ربات خوره جذب پیج شما شده اند. از این طریق میتوانید پیام ها یا اطلاعیه های خود را به اطلاع دنبال کننده های خود برسانید. فرقی نمیکند که یک صفحه فروشگاهی و یا یک صفحه تفریحی در اینستاگرام داشته باشید در هر صورت از داشتن چنین رباتی با قابلیت دایرکت اتوماتیک بی نیاز نخواهید بود.

نکاتی که در حین ارسال دایرکت اتوماتیک باید مد نظر داشته باشید

ریپورت نشوید!

لطفا در متنی که برای دنبال کننده های خود میفرستید از کلمات نا متعارف و یا جملاتی که ممکن است به قوم یا گروه خاصی توهین کند بپرهیزید!در غیر اینصورت ممکن است مورد حمله دنبال کننده های خود از طریق ریپورت کردن شوید و صفحه شما down شود.

متن باید کوتاه و جذاب باشد

هر چند که ارسال دایرکت اتوماتیک تنها اختصاص به پیام های متنی ندارد و شما با استفاده از این قابلیت میتوانید پست هایی شامل ویدیو و عکس را نیز به جامعه هدف ارسال کنید اما حتی در اینصورت نیز باید دو عنصر مهم را مد نظر داشته باشید: (متن کوتاه و جذاب باشد).سعی کنید در پست هایی که میفرستید از عکس و ویدیو های با کیفیت استفاده کنید تا رغبت مخاطب به دیدن آنها افزایش پیدا کند.