رد کردن لینک ها

اتوماسیون سیستم فالو در خوره

ربات خوره،خوره کامنت اتوماتیک است!

از راه های بسیار موثر برای جذب دنبال کننده های واقعی در اینستاگرام ارتباط برقرار کردن با صاحبان صفحات اینستاگرامی از طریق کامنت گذاشتن برای آنهاست. بسیاری از کسانی که آرزوی داشتن دنبال کننده های بالا برای پیج خود هستند وقت و زمان بسیاری را صرف اینکار میکنند و برای همه کامنت مینویسند! از این پیج به آن پیج مهاجرت میکنند و همه جا در ضمن تعریف از پست گذاشته شده مخاطب را دعوت به بازدید از صفحه اینستاگرامی خود میکنند.

اما همه حوصله و زمان بسیاری برای اینکار ندارند و ترجیح میدهند که از روش های سریع تری استفاده کنند. به علاوه این کار در تعداد بالا بسیار سخت و حتی غیر ممکن است،پس چرا نمیگذارید که ربات ما این کار های خسته کننده و در عین حال مهم را برای پیج شما انجام دهد؟ با استفاده از امکان کامنت اتوماتیک ربات ما میتوانید یک کامنت جذاب بنویسید و افرادی را که به کامنت شما علاقه مند شده اند را به فالوور جدید تبدیل کنید!

چگونه یک کامنت اتوماتیک مناسب بنویسم؟

کلیشه ای نباشید

سعی کنید که متن کامنت اتوماتیک خود را به صورت متفاوتی بنویسید و از به کار بردن عبارات کلیشه ای همچون(فروشگاه اینترنتی فلان،فروش زیر قیمت) با مخاطب خود ارتباط صمیمانه تری ایجاد کنید چرا که در این صورت شانس شما برای جلب توجه بیشتر خواهد شد.مثلا اگر یک فروشگاه لوازم آرایشی دارید میتوانید از چنین جمله هایی استفاده کنید: (سلام.اگه دنبال لوازم آرایشی خوب و مناسب میگردید به پیج من هم سر بزنید. بهترین خدماتو بهتون ارائه میدم پشیمون نمیشید).

اسپم نباشید

ثبت تعداد زیادی کامنت تبلیغاتی یکسان سبب خواهد شد تا اینستاگرام پیج شما بلاک کند، پس از ارسال رگباری و استفاده از متن های تکراری جدا خود داری کنید!

با خوره از رقیبانتان جلو بزنید!

ربات ما به صورت اتوماتیک زیر آخرین پست جامعه هدف کامنت میگذارد و پیغام شما را به آنها میرساند.هر مشکلی که در استفاده از امکانات ربات داشتید و یا سوالی داشتید با ما در تماس باشید. تا همیشه با شما خواهیم بود!