رد کردن لینک ها

پشتیبانی 24 ساعته در خوره!

سوالی دارید؟

با پشتیبانی ما و پاسخگویی هوشمندانه از رقیبان اینستاگرامی خود جلو بزنید!

همکاری شما با ما از زمان خرید ربات اینستاگرامی هوشمند ما شروع خواهد شد و از این به بعد شما به مشتری ارزشمند ما تبدیل خواهید شد.با خرید این ربات شما فعالیت حرفه ای خود در اینستاگرام را آغاز خواهید کرد و در زمان و هزینه های شما به صورت محسوسی صرفه جویی خواهد شد.دیگر لازم نیست که زمان بسیاری را در اینستاگرام بگذرانید و برای جذب دنبال کننده ها یکی یکی زیر پست های آنها را لایک کنید و کامنت بگذارید ربات ما این کار های خسته کننده را برای شما انجام خواهد داد.قطعا هرکسی که در زمینه اینستاگرام فعالیت میکند از داشتن یک ربات قدرتمند برای نظم بخشی به فعالیت های خود بی نیاز نیست.اما این پایان ما با شما نخواهد بود.ما تا همیشه با شما خواهیم بود و به سوالات و مشکلات شما پاسخ خواهیم داد تا در مسیر ایجاد یک پیج پر طرفدار و پر فالوور یعنی یک پیجی که همه عاشقش هستند تنها نمانید.

پشتیبانی آنلاین

اگر احیانا در حین استفاده از ربات اینستاگرامی خوره مشکلی داشتید و یا سوالی داشتید اصلا نگران نباشید! پشتیبانی ما به شما به هر صورتی که مایل باشید در دسترس شما خواهد بود. در خوره این امکان وجود دارد که از همکاران ما در ساعات کاری به صورت آنلاین و تلفنی راهنمایی و مشاوره بگیرید و روند کسب و کار خود را به صورت مو شکافانه زیر نظر داشته باشید! پشتیبانی آنلاین نه تنها به صورت ساده ای برای هر دو طرف امکان پذیر است بلکه در زمان و هزینه ها نیز صرفه جویی خواهد کرد. برای این منظور به راحتی می‌توانید به “این صفحه” مراجعه کنید.

پشتیبانی تلفنی

پشتیبانی تلفنی نیز یکی از راه های ساده ارتباط با ما میباشد. تنها لازم است که که تلفن را بردارید و با شماره تماس های ذکر شده ارتباط برقرار کنید.متخصصان ما آماده پاسخگویی به شما خواهند بود.به همین سادگی!

پشتیبانی حضوری

مشکلی دارید که حضوری بر طرف نمیشود؟میخواهید که طرفتان را بشناسید؟از این نظر هم ما برای جلب اعتماد شما نهایت تلاش خود را خواهیم کرد و شما قادر خواهید بود تا به صورت حضوری با ما تماس داشته باشید.تنها کافیست که با ما یک تماس تلفنی ساده داشته باشید تا همکاران ما در ساعات کاری با شما به صورت حضوری ملاقات کنند و به رفع و رجوع مشکلات شما بپردازند.