رد کردن لینک ها

جواب دایرکت اینستاگرام از طریق کامپیوتر!

بالاخره میتوانیم جواب دایرکت اینستاگرام را از طریق کامپیوتر بدهیم!

پاسخ دهی به پیام های دایرکت اینستاگرام قرار است که آسان تر ، سریع تر و کارآمدتر بشود! فیسبوک اعلام کرده است که قابلیت دریافت و دادن جواب دایرکت از کامپیوتر برای برنامه ی اینستاگرام  را، از طریق صندوق ورودی فیسبوک، در اختیار کاربران می گذارد!

در هفته های آینده، ادمین های صفحه ی فیسبوک، قادر خواهند بود تمام پیام های این شبکه ی اجتماعی، به علاوه ی پیام های دایرکت اینستاگرام خود را از یک مکان واحد انجام دهند. این مطمئنا خبر خوبی برای شما است؛ اگر شما قصد مدیریت پیام ها و مکالمات خود را، در هردوی این پیام رسان ها دارید.

آیا برای یادگیری بیشتر آماده هستید؟ اینجا همه چیزهایی که باید درباره صندوق پستی جدید فیسبوک بدانید، موجود است:

چگونگی جواب دایرکت اینستاگرام در فیسبوک

با استفاده از صندوق ورودی صفحه ی جدید فیسبوک، شما قادر خواهید بود به پیام های فیسبوک و دایرکت اینستاگرام پاسخ دهید.

هنگامی که شما به این ویژگی دسترسی پیدا می کنید، گزینه هایی را برای هر دو “مسنجر فیسبوک” و”دایرکت  اینستاگرام” مشاهده خواهید کرد. یعنی زمانی که صفحه ی صندوق ورودی فیسبوک خود را باز می کنید. این کار را با باز کردن صفحه ی فیسبوک خود و کلیک بر روی صندوق ورودی در بالای صفحه شروع کنید.

همینطور در سمت چپ صفحه ی خود، باید گزینه هایی را برای مسنجر فیسبوک و دایرکت اینستاگرام ببینید.

وقتی برگه ی دایرکت اینستاگرام را باز میکنید، می توانید تمام پیام های اینستاگرام خود را مشاهده کرده و پاسخ دهید.

این صندوق ورودی جدید، نیز از طریق برنامه ی مدیریت صفحات در تلفن همراه در دسترس خواهد بود، و از آن برای سهولت پاسخ به پیام ها، حتی زمانی که شما اصطلاحا در حال حرکت هستید و کامپیوتر در اختیار ندارید وجود دارد.

صندوق ورودی جدید فیسبوک برای بهبود کسب و کارها

تاثیر دریافت درست و سریع پیام های دایرکت در اینستاگرام و فیسبوک، یک ویژگی عالی است؛ چرا که مخاطبان و دنبال کنندگان شما، با نام تجاری و محتوایی که در آن قرار می دهید به شما سفارش می دهند.

اما توجه داشته باشید که وقت گذاشتن و بررسی مابین پلت فرم ها و سیستم عامل های متنوع، برای چک کردن هردو برنامه ی فیسبوک و اینستاگرام (و همچنین دیگر سیستم عامل ها) می تواند وقت گیر و دشوار باشند. اما در حال حاضر، شما قادر خواهید بود به سرعت به نظرات و سوالات کاربران در یک مکان واحد پاسخ دهید!

این کار این اطمینان را به شما برای سرعت بخشیدن به گردش کار خود و برقراری ارتباط بهتر با مخاطبان، به خصوص در زمان های شلوغ، مانند فروش و یا تبلیغات فراهم خواهد کرد. اما فراتر از صرفه جویی در وقت و انرژی، ادغام فیسبوک و دایرکت اینستاگرام همچنین به موارد بزرگتر اشاره می کند.

نیویورک تایمز، اخیرا از ایجاد یک ارتباط جالب بین دایرکت اینستاگرام، فیسبوک و واتس اپ، و احتمال تلفیق شدن هر سه مورد این اپلیکیشن ها، خبر داده است.

در حالی که این مسئله هنوز در مراحل اولیه است (طبق گفته های زاکربرگ، آنها هنوز هم یک سال یا بیشتر از آن زمان لازم دارند)، و صندوق ورودی و یکپارچه ی جدید فیسبوک ممکن است اولین گام در ادامه ی این روند داشته باشد. به علاوه، فیسبوک به تازگی اعلام کرد که در تست بتا این قابلیت در حال بررسی است، که بتواند تجزیه و تحلیل حساب اینستاگرام اشخاص را نیز به طور مستقیم در فیسبوک نمایش دهد؛ و فیسبوک قصد دارد تا سال 2019 برای تحلیل بیشتر این امور، سرمایه گذاری کند.

جواب دایرکت اینستاگرام از طریق کامپیوتر!
3.7 (73.33%) 6 votes

به گفتگو بپیوندید