رد کردن لینک ها

درباره ما

گروه تبلیغاتی خوره از سال 1391 سابقه فعالیت در حوزه تبلیغات دیجیتال و مخصوصا شبکه های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام داشته است و همواره سعی بر حفظ کیفیت در کنار افزایش خدمات قابل ارائه به مشتریان محترم خود بوده است. امروزه با توجه به اهمیت و محبوبیت شبکه های اجتماعی میان کاربران و در راستای بروز بودن خدمات گروه تبلیغاتی خوره تصمیم به فعالیت بیش از پیش در حیطه تبلیغات دیجیتال، علی الخصوص شبکه های اجتماعی دارد.

با توجه به تجربه 6 ساله  گروه تبلیغاتی ما در شبکه های مجازی، به این نتیجه رسیدیم که حفره ای در تبلیغات و بازاریابی شبکه های اجتماعی وجود دارد، که برای پاسخ  به این چالش بر آن شدیم تا سرویسی برای مشتریان عزیزمان ایجاد کنیم تا بازاریابی در این شبکه ها به راحت ترین شکل ممکن انجام پذیرد. این سرویس ربات افزایش فالوور خوره است. ربات خوره با ابزارهای پیشرفته ای که به کاربران میدهد، به آنها اجازه میدهد با هدف قرار دادن پیج های مختلف در اینستاگرام و استفاده از تکنیک های مرسوم جذب فالوور به صورت اتوماتیک، به اهداف خود در جذب مخاطب رسیده و توانایی هر چه بیشتر دیده شدن و جذب مخاطب برای کسب و کار خود را داشته باشند.

null

نوید فرازمند

CEO

من نوید فرازمند متولد تیر 71 فارغ التحصیل مهندسی مکانیک … شاید اینجوری باید خودمو معرفی کنم ولی باید بگم بیشتر از اینکه خودم رو از رو شناسنامه و رشته ای که خوندم بخوام معرفی کنم بیشتر دوس دارم بگم من نوید یک خوره تکنولوژیم. از سال 89 به دیجیتال مارکتینگ علاقه مند شدم و از همون موقع تو فیسبوک کارهای بازاریابی و تبلیغات انجام می دادم. تا اینکه در سال 91 خوره رو بدنیا آوردم 🙂

null

علی غمی لویی

تیم تولید محتوا

null

تیم برنامه نویسی