رد کردن لینک ها

بازگشت وجه تا هفت روز!

از سرویس ما ناراضی بودید؟ تا 7 روز فرصت بازگشت وجه دارید!

هرچند خیلی بعید است که از سرویس ما ناراضی باشید، اما در خوره امکان بازگشت وجه تا هفت روز بعد وجود دارد و در صورتی که از ربات اینستاگرامی خریداری شده راضی نبودید مبلغ پرداختی شما با توجه به توضیحات صفحه شرایط و ضوابط به شما بازگردانده میشود! بنابراین بعد از اینکه ربات خود را خریداری کردید و از کارکرد آن راضی نبودید به راحتی با شماره گیری یک تلفن میتوانید درخواست بازگشت وجه خود را بدهید. در اسرع وقت به درخواست شما توسط همکاران ما رسیدگی خواهد شد.

چرا این کار را میکنیم؟

چون ما مطمئن هستیم که سرویسی سودمند،مفید و رضایت بخش را به مشتریان ارائه میکنیم و از این بابت شکی نداریم! از آنجایی که ما به کارمان به عنوان نوعی خدمت رسانی به مشتریان نگاه میکنیم طبیعیست که در صورتی که نیاز مشتری توسط ما بر آورده نشود وجه مشتری را بازگردانیم. به علاوه این خدمت سبب میشود که خیال شما از بابت خرید از سایت خوره از هرجهت آسوده شود و تنها از امکانات ربات اینستاگرامی خود نهایت لذت را ببرید.

بازگشت وجه به چه صورتی است؟

برای بازگشت وجه تنها کافسیت با ما ارتباط برقرار کنید. این ارتباط میتواند به صورت آنلاین و تلفنی صورت پذیرد و در صورت نیاز حضوری نیز در خدمت شما خواهیم بود. هرچند که نیاز به ارتباط حضوری در اینگونه موارد کمتر احساس میشود. هفت روز هفته بیست و چهار ساعت شبانه روز پاسخگوی شما خواهیم بود و همه جوره هوایتان را خواهیم داشت، پس اصلا نگران نباشید و از بودن با ما لذت ببرید!